Skip to content

POZNAJ NASZE GOSPODARSTWO

—— WESELA I IMPREZY Z RODZINNYM KLIMATEM

Gospodarstwo jest naszą ostoją z którą możemy podzielić się z innymi

Pragniemy zapewnić naszym gościom spędzenie wakacji i czasu wolnego w iście wiejskich warunkach z dobrym wiejskim jedzeniem: dziczyzną, podpłomykami, grochową, golonką na piwie i królikiem w śmietanie, nie brakuje nigdy pysznego ciasta. 

—— STARYFOLWARK ODBUDOWALIŚMY W 2009 ROKU

Osiedliliśmy się w tym okolicach ponieważ urzekło nas ich piękno, odkrywane każdego dnia.

Gospodarstwo zostało zbudowane dwa wieki temu. Na przełomie 2009-2012 dom przeszedł gruntowny remont, który wskrzesił jego dawny wygląd. 

Dzwony kościoła oznajmujące godziny, oraz różne okoliczności, co pozwala nam czuć się jak za dawnych czasów.

—— CO OFERUJEMY?

Oferta obiektu

0 osoby
miejsca noclegowe od 60 do 80 zł / os.
0 osób
Sala bankietowa mieszcząca 140 osób.

GOSPODARZE - MAŁŻEŃSTWO OD PONAD 30 LAT

Krótko o gospodarzach

Marek

OGRODNIK i przewodnik

Mąż Marek zajmuje się obejściem I – koszenie trawników, podcinanie drzew, oraz pokazywanie cudownych zakątków naszego regionu, Naszym gościom, to jego zajęcie. 

jolanta_tomczewska

Jola

SZEF KUCHNI I ORGANIZATOR

Ja zajmuję się organizacją wydarzeń oraz czasu wolnego dla gości. Prowadzę zajęcia z rękodzieła oraz trzymam rękę na pulsie jeśli chodzi o kuchnię i katering.

—— POWRÓĆCIE DO NATURY

Wykorzystaj czas na odpoczynek od codzienności

Proponujemy grę w siatkówkę na trawie, bądź w tenisa na boisku pobliskiego Orlika, zbieranie jagód i grzybów w otaczających gospodarstwo lasach, łowić ryby w pobliskim jeziorze. Panie zapraszam do kuchni na naukę pieczenia ciast i sporządzania sezonowych przetworów. Wieczory można spędzać przy ognisku, jedząc pieczone ziemniaki, podśpiewując i degustując się nalewką z mniszka lekarskiego. 

Mamy duży plac do grilla, biesiadowania. Wszystko do Państwa dyspozycji. Odnowione oczko wodne zapewni Państwu spokój i chwilę relaksu.
Nowy plac zabaw zadba o czas wolny Waszych pociech.

—— POŻEGNAJCIE NUDĘ

Rodziny z dziećmi mile widziane

 

Bardzo chętnie witamy rodziny z dziećmi. Czeka na nie wiele propozycji. Pod profesjonalną opieką uczą się malowania, lepienia, orgiami oraz wielu innych dawno zapomnianych zajęć, jak na przykład robienia lalek gałgankowych. Rodzice natomiast mają możliwość zostawienia dzieci pod opieką i zorganizowania czasu tylko dla siebie, mogą m.in. pójść na spacer, pojechać na wycieczkę rowerową lub skorzystać ze Spa. Czas dzieci wypełniony zostanie specjalnymi atrakcjami – warsztatami, wycieczkami do pobliskich lasów, wyjazdami rowerowymi.

Długie wieczory zwłaszcza jesienno – zimowe wypełniane są zajęciami z rękodzieła, goście mogą wspólnie przygotować ozdoby z papieru, drewna, resztek materiałów.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia  
naszego obiektu. 
Starego Folwarku. 
Naszego gospodarstwa. 
Jolanta i Marek Tomczewscy

—— ZOBACZ CIEKAWE MIEJSCA OBOK NAS

Poznaj naszą okolicę i historię